Aktuality

Jarní kurzy začínají v týdnu od 7.3.2022Zájemci o kurzy plavání volejte,
 smskujte od 28.2. ( tel. 724 261 305 )Instruktorky radí
Ptejte se instruktorek na uvedených kontaktech.

Na veškeré Vaše
dotazy Vám rádi
odpovíme.

KONTAKT >>>

Kurzy a ceny

Náš Baby Club byl založen 7.listopadu 2000. Kurzy pravidelně navštěvují nejenom mladí lidé, ale i rodiče ve zralejším věku a také prarodiče.
 
1. Kurzy probíhají v rodinném prostředí - v bazénu pro 6 rodičů s dětmi, kam ostatní veřejnost nemá přístup.

 

Děti jsou rozděleny do skupinek podle pokročilosti a věku od 0,5 roku do 3,5 let. Vaše děťátko se citlivě a hravou formou seznámí s vodou, uvolní se v ní a nebude se jí bát. Cit pro vodu využije v pozdější výuce plavání. Naučí se mimo jiné splývat na zádech, na bříšku, potápět se, skákat do vody. Tyto aktivity ve vodě pomohou jeho tělesnému vývoji, odstraní se drobné odchylky, procvičí se celková pohyblivost, zlepší se rovnováha, koordinace pohybů, orientační schopnosti, krevní oběh, posílí se srdíčko a zvětší se kapacita plic.

Děťátko bude mít z pohybu ve vodě, ve Vaší těsné blízkosti radost a Vy se budete radovat z jeho úspěchů.Tím se lépe poznáte a získáte k sobě hlubší citové pouto. Vaše děťátko si snadno zvykne na větší kolektiv dětí i dospělých..

Během kurzů si všimnete, že Váš potomek je bystřejší, lépe se soustředí a spolupracuje. Pravidelným plaváním bude otužilejší, jeho chuť k jídlu bude větší a spánek hlubší a delší.
Ke každému děťátku přistupujeme individuálně a celá výuka probíhá formou hry, doprovázené písničkami a říkankami. V bazénu používáme barevné hračky a pomůcky.

Maminky v našem baby klubu se těší na pravidelná setkání, navazují nová přátelství a často se scházejí i mimo klub. Chodí k nám, také tatínkové, kteří jsou rádi, že mohou zažít krásné chvíle při společně stráveném aktivním odpočinku se svým potomkem. 
 
2. Ceny

Cena je 350,- Kč za lekci. Více informací na 724 261 305.
Do konkrétního kurzu budete zařazeni po dohodě s vedoucí kurzu podle věku a dovedností dítěte. 
 

3. Příspěvek zdravotní pojišťovny


Některé zdravotní pojišťovny přispívají v rámci preventivních programů i na plavání kojenců a batolat ( např. OZP, VZP, ZPMV,VOZP ). Informujte se u své zdravotní pojišťovny na tuto možnost, na podmínky a předkládané podklady.
 
4. Plavání doma ve vaně od 3 měsíců


Dojíždíme do rodin, kde začínáme s nácvikem ve vaně a učíme rodiče, jak s děťátkem manipulovat.
Lenka Stejskalová   -  mobil: 776 238 574
 
5. Kontaktní údaje


Na Vás se těší instruktorky kojenců a batolat Baby clubu Chobotnička.
Bližší informace - Hana Hrušková  na mobilu.: 724 261 305
 
Těší se na Vás instruktorky Baby Clubu Chobotnička v Hrdějovicích u Českých Budějovic.